HALLINNON YHTEYSTIEDOT

Johtava rehtori
Kari Kumpulainen - kari.kumpulainen(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3772
Yleishallinto, talous, työsuhdeasiat, tutkimus, täydennyskoulutus
Huom! Oppilasasioissa pyydämme kääntymään ensisijaisesti asianomaisen kouluasteen rehtorin / apulaisrehtorin puoleen.

Sihteeri
Silja Saarijärvi - silja.saarijarvi(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3770

Lukion rehtori
Eija Kumpulainen - eija.kumpulainen(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3774

Perusopetuksen rehtori
Hannu Juuso - hannu.juuso(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3765
Perusasteen johtaminen, oppilasasiat Linnanmaa 1-6

Perusasteen 1-6 apulaisrehtori, Koskela
Sari Räisänen - sari.raisanen(at)oulu.fi, puhelin 029 448 4690
Perusasteen johtaminen, Koskelan oppilasasiat

Perusasteen 7-9 apulaisrehtori, Linnanmaa
Pasi Hieta - pasi.hieta(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3773
Yksikön johtaminen, oppilasasiat

Suunnittelija, oppimisympäristöt
Arja Aula-Matila 0294 483756 / Arja Aula-Matila(at)oulu.fi

Koulusihteerit
Heli Heikkinen - heli.heikkinen(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3771 (Linnanmaa 7-9 + lukio)
Silja Saarijärvi - silja.saarijarvi(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3770 (Linnanmaa 7-9 + lukio)
Kirsti Merilä - kirsti.merila(at)oulu.fi, puhelin 029 448 3750 (Linnanmaa 1-6)
Riitta Pekkala - riitta.pekkala(at)oulu.fi, puhelin 029 448 4691 (Koskela)